Wysyłka i dostawa

WYSYŁKA – przygotowanie i realizacja zamówienia trwa zwykle 1-2 dni robocze (z wyłączeniem okresów świątecznych, urlopu, Black Friday – gdzie może się ten czas nieznacznie wydłużyć, ale mimo wszystko staramy się przygotowywać zamówienia do wysyłki jak najszybciej).
Wszystkie produkty wysyłamy z Polski (dokładnie z Gliwic).

DOSTAWA – zwykle zajmuje 1-2 dni robocze.
Korzystamy z następujących przewoźników:

  • Paczkomaty InPost
  • Kurier InPost
  • Kurier DPD
  • Wysyłka DPD Pickup – w całym kraju działa już ponad 2200 Punktów DPD Pickup. Jeżeli chcesz znaleźć Punkt w swojej okolicy wystarczy, że w wyszukiwarce na stronie wpiszesz nazwę miejscowości i ulicę lub po prostu kliknie na mapie wybrane miejsce. https://www.dpdpickup.pl/Znajdz-Punkt-DPD-Pickup
ODBIÓR OSOBISTY – jeśli jesteś z Gliwic lub okolic możemy umówić się na odbiór osobisty w naszym biurze. Jeśli chcesz skorzystać z tej opcji, pamiętaj żeby wcześniej skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem: +48 5 725 25 725.
 

DARMOWA DOSTAWA – wszystkie zamówienia powyżej 350 zł kwalifikują się do darmowej dostawy (klient może wybrać przewoźnika spośród wszystkich jakie mamy).

WYSYŁKA ZA GRANICĘ – na stronie polskiej istnieje możliwość złożenia zamówienia tylko z dostawą na terenie Polski. Aby złożyć zamówienie z dostawą za granicę – zapraszamy do angielskiej wersji sklepu www.blovesplates.com gdzie w dostawie dostępne są wszystkie kraje świata. 

Shopping Cart