Dlaczego my?

Może zastanawiasz się dlaczego wybrać akurat nasze produkty? Co je tak bardzo wyróżnia wśród innych?
Jakie są, w czym są lepsze od konkurencyjnych produktów do stemplowania?
Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie te pytania!
Poznaj nas, nasze produkty, nasze idee i czym kierujemy się w B. Loves Plates.

Tworzymy z pasji i serca

Od zawsze wkładaliśmy kawałek swojego serca w każdy produkt. Każda płytka, stempel czy lakier tworzone są z miłości do stemplowania i zdobienia paznokci.

Specjalnie dla Ciebie

Produkty B. Loves Plates zostały stworzone przez prawdziwą Stemplomaniaczkę dla wszystkich Stemplomaniaczek na całym świecie!

Najlepsza jakość

Od samego początku dobre jakościowo produkty były dla nas priorytetem. Stemplowanie ma przecież sprawiać przede wszystkim przyjemność!

Zawsze najpierw testujemy

Zanim jakikolwiek produkt trafi w Twoje ręce jest bardzo dokładnie przez nas przetestowany. Na tym etapie niwelujemy wszelkie defekty i dopracowujemy produkty.

Stemplowanie jest proste

Wierzymy, że stemplowanie jest proste i przyjemne - potrzebne są tylko dobre produkty, z którymi odbijane wzorów to czysta radość i przyjemność.

Wszystko Ci wytłumaczymy

W każdej paczce znajdziesz instrukcję do stemplowania, na stronie również opisaliśmy cały proces. Ale zawsze możesz do nas zadzwonić i o coś dopytać!

Dbamy o naszych Klientów

Nie tylko upominkami w każdej paczce, ale swoim słowem, kontaktem, radą i ciepłym uśmiechem. To Ty dla nas jesteś najważniejszy, bo to dla Ciebie tworzymy!

Uwielbiamy kontakt z Tobą

Możesz do nas zadzwonić czy napisać, a zawsze otrzymasz od nas poradę w kwestii stemplowania. Nie ma takie problemu, którego nie potrafimy rozwiązać!

Nie marnujemy czasu

Twojego oczywiście! Dlatego staramy się aby paczki wysyłane były jak najszybciej byś mógł cieszyć się produktami i zacząć stemplować jak najszybciej.

Nasze produkty są wegańskie

Nasze produkty są wegańskie. Wszystkie lakiery do stemplowania zawierają wegańskie substancje. Pamiętaj że możesz sprawdzić skład naszych produktów.

Szanujemy naszą Planetę

Jesteśmy eko gdzie tylko się da. Ciągle usprawniamy swoje procesy i metody pakowania paczek aby chronić naszą Planetę i dbać o Matkę Naturę.

Nie testujemy na zwierzętach

Żaden ze składników użytych w naszych produktach nie był i nigdy nie będzie testowany na zwierzętach. Lakiery i inne produkty testujemy tylko na sobie!

Inni pokochali BLP

Już kilkanaście tysięcy klientów na całym świecie pokochało nasze produkty! Możesz zobaczyć jak wiele osób korzysta z naszych akcesoriów do stemplowania.

Brak szkodliwych substancji

Wszystkie nasze lakiery są 7-FREE czyli nie zawierają szkodliwych dla zdrowia substancji takich jak: toulen, formaldehyd, kamfora czy ksylen.

Jesteśmy na całym świecie

Nasze produkty dotarły do ponad 60 krajów na całym świecie. Stany Zjednoczone, Australia, ale także Oman czy Gujana Francuska.

Shopping Cart