O nas

Witaj w najbardziej kolorowym świecie akcesoriów do stemplowania
marki B. Loves Plates!

Marka B. Loves Plates powstała w 2014 roku i została założona przez Anię – blogerkę, pazurkomaniaczkę, niepoparawną optymistkę i bardzo kolorową dziewczynę! To miłość do stemplowania, malowania i zdobienia paznokci sprawiła, że marka jest tworzona z pasją i zaangażowaniem.

Od zawsze największym celem marki było tworzyć produkty najlepsze jakościowo i takie, które przynoszą radość ze stemplowania. Codziennie tworzymy produkty tak żeby nie sprawiały żadnych problemów podczas stemplowania, a praca z nimi był łatwa, szybka i przede wszystkim przyjemna. Zarażamy pasją do tej metody zdobienia kobiety z całego świata! Daj się ponieść i zainteresować stemplowaniem!

B. Loves Plates to firma, która łączy w sobie miłość do pięknych paznokci i wyjątkowych, jedynych w swoim rodzaju wzorów. Wyróżniamy się profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do każdego naszego Klienta. Staramy się zarażać pasją i fascynacją do stemplowania, płytek i tworzenia cudownych zdobień na paznokciach. Nie wierzysz? Napisz lub zadzwoń do nas porozmawiaj z nami i przekonaj się, że jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem ze stemplowaniem oraz swoją energią wywołamy uśmiech na Twojej twarzy 🙂

Stemplowanie to innowacyjna metoda zdobienia paznokci, w której wykorzystywane są specjalne, metalowe płytki ze wzorami, stempel oraz specjalne lakiery. Dzięki niej ozdobisz swoje paznokcie w łatwy, szybki i przede wszystkim przyjemny sposób i to w zaciszu swojego domu! Nie musisz już spędzać wielu godzin na tworzeniu ręcznych, szczegółowych zdobień. Wystarczy, że użyjesz produktów B. Loves Plates, a na Twoich paznokciach powstaną cudowne wzory! Już dziś przekonaj się jak proste jest stemplowanie!

Miłego stemplowania!

Kilka słów o...

Naszym zespole!

W firmie B. Loves Plates to ludzie tworzą atmosferę, produkty, pasję i miłość do stemplowania. 
Bez zespołu nie byłoby marki więc zapraszamy do poznania nas lepiej!

Ania

Założycielka i właścicielka marki, Kreatorka Marzeń. Tworzy, wymyśla, testuje, sprawdza, buja
w obłokach i marzy.

Jasiu

Współwłaściciel marki, Manager Czasu i Spraw. Dzwoni, załatwia, ogarnia, dopina na ostatni guzik, sprowadza Anię na ziemie.

Nasze produkty dotarły już do ponad 57 krajów na całym świecie w tym do Gujany Francuskiej, Oamnu, Australii, Japonii, a nawet na Mauritius!

Lista niektórych krajów, do których dotarły nasze produkty:

  • Europa: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Irlandia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rosja, Słowacja, Szwecja, Wielka Brytania, Włochy
  • Ameryka Północna: Kanada, Stany Zjednoczone, Meksyk
  • Ameryka Południowa: Chile, Columbia, Guana Francuska
  • Azja: Chiny, Filipiny, Indie, Izrael, Japonia, Singapur, Turcja
  • Afryka: Mauritius, RPA
  • Australia i Oceania: Australia, Nowa Zelandia
I wiele innych krajów na całym świecie!

Śledź nas!

Shopping Cart