Jak pakujemy nasze paczki?

Przygotowując i pakując Twoje zamówienie wkładamy mnóstwo serca i dbamy o to aby każda paczka była dopieszczona w każdym, najdrobniejszym szczególe.

W Twojej paczce znajdziesz:

 1. Oczywiście Twoje zamówione produkty do stemplowania! Bez tego nie byłoby Twojej paczki, więc to one są tu najważniejsze! Zapakowane, nowiutkie, świeżutkie i pachnące 
 2. Instrukcję „Jak stemplować?” – pomoże Ci ona podczas Twoich pierwszych kroków ze stemplowaniem – jeśli mimo to będziesz mieć jakieś wątpliwości zapraszamy Cię do zapoznania się z Poradami.
 3. Naszą wizytówkę – jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania odnośnie Twojego zamówienia, samego stemplowania czy ewentualnej współpracy z nami – napisz lub zadzwoń na dane z naszej tęczowej wizytówki 🙂
 4. Kolorowe gadżety – do tak naprawdę każdego zamówienia staramy się dodać trochę naszej kolorowej energii i miłości w postaci stemplowych gadżetów – na pewno wywołają na Twojej buzi trochę uśmiechu i ubarwią Twój paznokciowy kącik.
 5. Słodką krówkę – wiemy jak kochacie nasze słodziutkie, kolorowe krówki więc trafiają one do każdego zamówienia.

Pakując Twoje zamówienie używamy:

 1. Różowej bibułki zaklejonej naszą kolorową naklejką – jeszcze nikt od nadmiaru różu nie umarł dlatego chcemy abyś po otwarciu pudełka uśmiechnęła się i zrobiła ciche „ooo” 
 2. Różowej folii bąbelkowej. Swego czasu chcieliśmy od tego odejść, ale zdarzało się, że lakiery docierały do Was uszkodzone. Dlatego niestety z tej części plastiku nie jesteśmy w stanie zrezygnować. Ale pamiętaj, że folię z naszej paczki możesz ponownie użyć 🙂
 3. Ekologicznego wypełniacza zwanego przez nas potocznie „chrupkami” (przypominają kukurydziane Flipsy, prawda?). Skropack to wypełniacz stworzony ze skrobii ziemniaczanej dzięki czemu jest całkowicie biodegradowalny i bezpieczny dla naszego środowiska. Wiesz, że wystarczy podłożyć wszystkie „chrupki” z paczki pod kran z odkręconą wodą, a wtedy one znikną jak za dotknięciem magicznej różdżki? 🙂 Spróbuj!
 4. Pudełek z brązowego kartonu – pudełka dopasowujemy do ilości produktów, które zamawiasz tak, aby zużywać jak najmniej kartonu i wypełniacza na jedno zamówienie.
 5. Papierowej taśmy z naszym logo – przy paczkach z zamówieniami indywidualnymi zdecydowaliśmy się na taśmy papierowe aby jeszcze bardziej dbać o nasze środowisko.
 6. Foliopaków kurierskich – w większości są to foliopaki plastikowe ze względu na wymagania jakie stawiały nam firmy kurierskie. Całe szczęście uległo to zmianie i nie musimy z nich korzystać, ale mamy ich spory zapas dlatego zamiast je wszystkie wyrzucać chcemy je wykorzystać do końca. Pamiętaj żeby usunąć etykietę z Twoim adresem, a zużyty foliopak wyrzucić do odpowiedniego pojemnika do segregacji śmieci.

Jak widzisz staramy się dbać zarówno o Ciebie jako o naszego Klienta, ale również o naszą Planetę, na której jako ludzie jesteśmy gośćmi, więc nie chcemy jej szkodzić.

Pamiętaj, że zarówno pudełko, bibułkę, folię czy chrupkowy wypełniacz możesz użyć ponownie, a foliopak wyrzucić do odpowiedniego pojemnika na śmieci.

Ściskamy mocno i przesyłamy dużo kolorowej energii,
Zespół BLP

Shopping Cart