Nasza jakość

Od początku powstania marki B. Loves Plates naszym pierwszorzędnym celem było tworzenie najlepszych jakościowo produktów. Doskonale wiemy jak istotną kwestią podczas stemplowania jest łatwość z jaką odbija się wzory i przyjemność, którą czerpie się ozdabiania paznokci tą metodą.

Posłuchajcie historii samej założycielki marki BLP – jak wyglądały jej początki ze stemplowaniem, a zrozumiecie dlaczego marka ma takie, a nie inne cele.

„Na własnej skórze (jeszcze na długo zanim powstała marka B. Loves Plates) przekonałam się w jaką frustrację można popaść w momencie kiedy coś nam nie wychodzi, a wzory nie chcą się odbijać. Swój pierwszy zestaw do stemplowania otrzymałam od przyjaciółki – zawierał malutką, okrągłą płytkę z pojedynczymi, cieniutkimi wzorami, stempel był twardy i mały, a lakieru użyłam jakiegokolwiek miałam pod ręką. Na tamten moment były to jedyne dostępne w Polsce produkty do stemplowania paznokci. Po 30 próbach odbicia jednego wzoru, które jak możecie się domyślić zakończyły się totalną klapą, rzuciłam zarówno płytkę i stempel w kąt mówiąc, że chyba jakiś idiota to wymyślił i nigdy już tego nie chwycę do ręki. O ironio, prawda?
Po kilkunastu miesiącach stemplowanie wróciło do mnie jak boomerang, udało mi się trafić na dobrej jakości płytki, kupiłam pierwszy dobry stempel. Kiedy na maksa wkręciłam się w tę metodę zaczęłam się zastanawiać, że w mojej kolekcji brakuje mi wielu wzorów… W głowie zakołatała się myśl – a jakby tak stworzyć własne produkty do stemplowania? Po kolejnych kilku miesiącach ciężkiej pracy powstały pierwsze płytki, potem własne stemple, specjalne lakiery do stempli i wiele innych akcesoriów do paznokci.”

I właśnie dzięki takim doświadczeniom naszym najważniejszym celem stało się tworzenie produktów, które będąc najlepszymi jakościowo, dopracowanymi w każdym calu będą sprawiać, że stemplowanie to metoda dająca mnóstwo przyjemności i radości ze zdobienia paznokci! Każda płytka, stempel, lakier czy inne akcesoria są testowane i sprawdzane przed wypuszczeniem do finalnej sprzedaży, a co najważniejsze używane na co dzień przez samą założycielkę marki, która ręczy za swoje produkty własnymi paznokciami!

Wszystkie produkty marki B. Loves Plates zawierają ogrom miłości i pasji do zdobienia paznokci.

Produkty B. Loves Plates:
– są bezpieczne dla środowiska i naszej planety
– NIE były i nigdy NIE będą testowane na zwierzętach
– są wegańskie
– nie zawierają szkodliwych dla zdrowia substancji

Każdy z produktów przed wprowadzeniem do sprzedaży jest testowany, sprawdzany, a ewentualne wady fabryczne eliminowane jeszcze zanim produkty trafią do Ciebie.

Jeśli masz jakieś wątpliwości lub pytania odnośnie jakości produktów – napisz do nas!

Shopping Cart