PŁYTKI DO STEMPLI

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Czym są płytki do stempli?

Płytki, czasem nazywane również blaszkami, to metalowe plakietki z wydrążonymi wzorami, których używa się w metodzie zdobienia paznokci zwanej stemplowaniem. Dzięki płytkom możemy stworzyć przepiękne wzory na naszych paznokciach w ciągu dosłownie kilku sekund. Nawet najdrobniejsze wzorki, które ciężko namalować ręcznie, możemy bez problemu odbić na zwykłym lakierze, hybrydzie czy żelu. Z blaszkami do stempelków zdobienie paznokci staje się jeszcze prostsze, szybsze i przyjemniejsze! To świetna alternatywa do ręcznego zdobienia, a także możliwość stworzenia małych dzieł sztuki przez naprawdę każdego! Nie musisz mieć ogromnego talentu do ręcznych zdobień, wystarczy chwila szkolenia w stemplowaniu i ozdabianie paznokci stanie przyjemniejsze i wygodniejsze niż kiedykolwiek! Spróbuj!

Najlepsze płytki do stempli na polskim rynku!

Metalowe blaszki do stemplowania zaprojektowane i stworzone z dbałością o każdy szczegół przez jedyną całkowicie polską markę ze stempelkami. Od wielu lat marka B. Loves Plates specjalizuje się w produktach przeznaczonych typowo do metody stemplowania. Od samego początku każda jedna płytka jest przez nas osobiście sprawdzana, a każdy wzór testowany przed wprowadzeniem do sprzedaży. Dzięki temu mamy całkowitą pewność, że wzory świetnie się odbijają, a nasze płytki do stempli działają perfekcyjnie. Przy doborze i tworzeniu wzorów na blaszkach chcemy aby żaden wzór nie był przypadkowy, a dobrze przemyślany i zaplanowany. Jakość naszych płytek od zawsze była naszym największym priorytetem. A przyjemność, którą daje stemplowanie z naszymi produktami była naszym największym marzeniem! Płytki B. Loves Plates są stworzone z pasji i miłości do zdobienia paznokci – od miłośniczki dla wszystkich miłośników nail artu! Jeśli chcesz się dowiedzieć o marce coś więcej – zajrzyj do zakładki „o nas” i „dlaczego my?”

Jakie wzory znajdziesz u B. Loves Plates?

Całe mnóstwo! W naszej ofercie znajdziesz ogrom różnorakich wzorów podzielonych na tematyczne blaszki. W swojej kolekcji mamy dwa rodzaje płytek z dwóch różnych serii:

  • B.XX – duże płytki o wymiarach 14,5 cm x 9,5 cm – blaszki, które mają zarówno wzory mieszczące się na całym paznokciu jak i te pojedyncze. W tej serii znajdziesz wiele tematycznych płytek do stempli wykorzystujących wiele technik zdobienia (basic stamping, gradient stamping, stemplowanie warstwowe).
  • B.MINI – małe płytki o wymiarach 7 cm x 8 cm – to blaszki, które świetnie nadadzą się jako pierwsze płytki gdzie możesz sprawdzić czy stemplowanie jest właśnie metodą dla Ciebie. Znajduje się tu odpowiednio mniej wzorów, ale blaszki również są podzielone tematycznie.

W naszej ofercie znajdziesz płytki kwiatowe, roślinne, geometryczne, z ornamentami, ze wzorami uroczych jednorożców i słodkich babeczek i wiele innych! Znajdziesz u nas również blaszki ze wzorami na różne święta – Boże Narodzenie, Halloween, co tylko zechcesz! To od Ciebie zależy po którą płytkę sięgniesz. Zarówno te duże jak i te mniejsze są świetne jakościowo, a wszystkie wzory dobrze odbijają się na paznokciu. Wystarczy, że wybierzesz swoją ulubioną tematykę i wzory, które podobają Ci się najbardziej. Nic tylko stemplować!

Jak pracować z blaszkami do stempli?

Płytka dociera do Ciebie w przeźroczystym opakowaniu, zabezpieczona niebieską folią (to gwarancja, że nikt przed Tobą nie używał Twojej blaszki!). Przed pierwszym użyciem należy zdjąć niebieską, ochronną folię z płytki do stempli. I od razu jest gotowa do użytku – nie musisz nic robić, możesz od razu chwycić za stempel i do dzieła!

Używaj wzorów ile razy chcesz!

Płytki do stempli są totalnie wielorazowego użytku. To nie zwykłe naklejki do paznokci, które użyjesz raz i są do wyrzucenia przy zmyciu paznokci. Każdy jeden wzór na blaszce możesz odbijać niezliczoną ilość razy. Masz też pewność, że wzorek za każdym razem będzie wyglądał dokładnie tak samo. Blaszkę do stempelków kupujesz raz i pozostanie ona z Tobą na zawsze!

Jak czyścić płytki do stemplowania?

Po odbiciu wzoru na płytce zostanie resztka nieużytego lakieru do stempli – należy się go pozbyć przed kolejnym stemplowaniem. Możesz użyć paru różnych preparatów do usuwania lakieru, ale pamiętaj, że każdy z nich może inaczej wpływać na blaszkę i jej dalsze funkcjonowanie.

  • zmywacz do paznokci bezacetonowy, bez dodatku olejków – najlepszy preparat do usuwania lakieru z płytki do stempli. Nie pozostawia smug, szybko wysycha, pozostawia płytkę czystą i gotową do dalszego stemplowania po kilku sekundach od zmycia.
  • zmywacz do paznokci z acetonem – mocniejszy niż ten bez acetonu jednak może smużyć na płytce.
  • zmywacz do paznokci z dodatkowymi olejkami – może nie tak dobrze poradzić sobie z doczyszczeniem lakieru z każdego rowka wzoru. Dodatkowo po wyschnięciu może zostawiać tłustą warstwę na płytce, a następna próba stemplowania może okazać się przez to nieudana (oleista warstwa będzie tworzyć dziury w nałożonym na blaszkę lakierze do stempli).
  • aceton – bardzo mocny środek do usuwania lakieru z blaszki jednak może pozostawiać dosyć wyraźne smugi na płytce, co wizualnie może przeszkadzać.
  • cleaner – niestety jest za słaby na to by rozpuścić lakier i wyczyścić płytkę do stempli.
  • remover – również nie nada się do zmywania lakieru do stempli z blaszki.

Pamiętaj żeby używać płatków kosmetycznych lub wacików bezpyłowych do przemycia płytki oraz wybranego płynu. Staraj się nie zostawiać zaschniętego lakieru na płytce, bo z czasem będzie Ci trudniej usunąć go z zakamarków wzoru.

Czas na Twój wybór płytki do stempli!

Wiesz już chyba wszystko o naszych płytkach do stemplowania – czas zapoznać się z poszczególnymi wzorami na blaszkach, wybrać swoje ulubione i rozpocząć niesamowitą przygodę ze stemplowaniem! Świat wzorów B. Loves Plates tylko na Ciebie czeka!

Shopping Cart